ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Συνδυασμός: Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ – ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ

ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Συνδυασμός: ΕΠΕΙΓΕΙ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Συνδυασμός: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ

ΓΑΛΕΤΣΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Συνδυασμός: ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ

ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Συνδυασμός: ΣΥΝΘΕΣΗ των ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Συνδυασμός: ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΑ…στην Πράξη

ΚΩΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Συνδυασμός: ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΜΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Συνδυασμός: ΠΑΡΙΣΤΑΜΑΙ ΥΠΕΡ

ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
Συνδυασμός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ - ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ

ΣΟΦΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Συνδυασμός: ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ

Υπ. Πρόεδρος: ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΤΑΝΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
ΓΡΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΚΑΤΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΨΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΟΥΝΟΥΓΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΕΜΑΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΛΑΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΕΟΧΑΡΗ
ΜΠΙΡΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΧΑΝΔΡΟ του ΜΑΚΗ
ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ
ΣΙΟΥΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΑΚΩΝΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΙΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ

Υπ. Πρόεδρος: ΓΑΛΕΤΣΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΣΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΟΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΥΡΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΚΑΠΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ – ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΝΤΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΣΕΜΙ – ΤΟΥΣΙ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΑΧΜΟΥΝΤ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ

Υπ. Πρόεδρος: ΚΩΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΛΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΣΙΒΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΥΡΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΑΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΜΙΧΑΛΗ
ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ (ΦΑΙΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ-ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ αριστερό ενωτικό ψηφοδέλτιο

ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΕΡΒΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΗΛΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΨΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΚΟΥΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΥΡΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΤΡΙΚΟΥΝΑΚΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΤΑ) του ΗΛΙΑ
ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΟΥΤΣΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΑΛΕΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΗΛΙΑ
ΓΚΙΤΣΑ ΝΙΚΟΥΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕ
ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΥΤΣΟΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
ΜΗΤΣΑΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΛΓΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΕΙΓΕΙ

Υπ. Πρόεδρος: ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΛΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΥΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΑΡΑΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΥΔΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΣΣΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΟΡΑ
ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΛΗ) του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΡΙΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΑΛΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΚΑΙΟΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΕΛΑΛΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΤΣΟΠΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ

Υπ. Πρόεδρος: ΣΟΦΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΡΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΨΙΜΟΥ-ΜΑΝΑΒΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΒΟΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΗΡΑΚΛΗ
ΚΛΕΙΤΣΙΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΑΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗ ΑΘΗΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ
ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΧΟΥΣΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ – ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ

Υπ. Πρόεδρος: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΔΑΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΚΡΙΕΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ – ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΡΙΑΝΝΑ) του ΜΑΝΘΟΥ
ΛΑΓΟΜΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΑΤΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ (ΜΠΕΝΤΖΙ) του ΙΣΑΑΚ
ΜΠΟΤΙΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΥΜΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΠΑΓΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΡΟΪΔΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΤΣΙΡΟΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ - ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ

Υπ. Πρόεδρος: ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΙΤΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΟΙΒΟΥ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΡΒΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΕΝΤΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΡΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΜΑΡΙΑ (ΑΝΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΦΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΡΟΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΧΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΑΡΙΣΤΑΜΑΙ ΥΠΕΡ

Υπ. Πρόεδρος: ΜΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΡΙΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΜΑΛΗΣ ΓEΩΡΓIΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΕΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΕΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
ΚΟΥΡΤΗ ΧΑΪΔΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΡΙΤΣΙΛΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΛΙΑΚΟΓΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΚΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΠΕΡΙΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΑΜΑΡΑ ΑΛΙΚΗ του ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ

ΠΥΞΙΔΑ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΟΥΝΑΡΗ – ΧΑΤΖΗΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΑΣΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΕΡΔΕΜΕΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΣ) του ΣΟΛΩΝΟΣ
ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΜΙΡΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΚΟΥΤΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΑΝΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΑ…στην Πράξη

Υπ. Πρόεδρος: ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΠΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΗΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΡΥΩΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΪΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΥΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΑΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΑ ΣΥΛΒΙΑ-ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΙΑ) του ΠΑΡΗ
ΠΑΠΑΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΠΡΟΒΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΥΝΘΕΣΗ των ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ

Υπ. Πρόεδρος: ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΑΡΔΑΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΛΑΔΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΘΕΩΝΗ (ΑΝΝΙΤΑ) του ΗΛΙΑ
ΔΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΜΑΡΙΟΥ
ΔΟΥΜΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΟΥΤΖΙΟ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΠΑΝΤΑΛΕΟ
ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΜΑΡΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΛΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΥΡΩΝ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΑΡΑΖΗ – ΤΣΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΑΚΗ


ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ 2017
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Δ.Σ.Α - ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ